AREA NIERUCHOMOŚCI
logo
czytaj E-gazety prasa online

baner

kwadratBiura nieruchomości

logo

Posiadamy licencję zawodową oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z wykonywanym zawodem.

OPIS FIRMY

Biuro Nieruchomości AREA powstało w 1997.
Posiadamy szereg atrakcyjnych ofert kupna, sprzedaży, wynajmu takich nieruchomości jak: domy, mieszkania, działki budowlane, grunty rolne, lokale użytkowe, handlowo-usługowe, biurowe. Obszar naszego działania obejmuje miasto Białystok jak również okoliczne miejscowości. Współpracujemy z licznymi bankami i kancelariami notarialnymi w regionie jak również z rzeczoznawcami, geodetami, developerami i wieloma innymi podmiotami z branży nieruchomości. Nasze pośrednictwo nie sprowadza się wyłącznie do kojarzenia stron lecz obejmuje:
- badanie stanu prawnego nieruchomości;
- przygotowanie obsługi notarialnej transakcji oraz wszelkich pism /umów;
- doradztwo w zakresie ustalania ceny rynkowej nieruchomości i opłacalności inwestycji;
- doradztwo kredytowe i pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszych kredytów na zakup nieruchomości;
- obszerny i rzetelny marketing nieruchomości: skuteczne promowanie w trakcie jej oglądania przez potencjalnych nabywców, promocja na naszej witrynie www, a także innych internetowych portalach ogłoszeniowych, reklama w gablocie (przy ul. Rynek Kościuszki 22), ogłoszenia w lokalnej prasie itp.;
- zapewnienie bezpieczeństwa transakcji zarówno dla strony kupującej jak i sprzedającej;

Biuro nasze działając przeszło 15 lat, zdobyło ugruntowaną i silną pozycję na podlaskim rynku nieruchomości. Posiadamy udokumentowane, bogate doświadczenie we współpracy zarówno z osobami fizycznymi jak również z firmami. Swoim zaufaniem obdarzyła nas rzesza klientów, z których część prowadzi z nami stałą współpracę. Dobrą reputację zawdzięczamy szczególnej staranności i dbałości przy wykonywaniu czynności pośrednictwa.
Zlecając nam kupno, sprzedaż, wynajęcie nieruchomości, możecie być Państwo pewni, że skutecznie i rzetelnie zajmiemy się powierzoną nam transakcją, aktywnie wspierając naszych Klientów podczas całego procesu prowadzącego do niej, poprzez negocjowanie warunków umowy, aż do momentu podpisania aktu notarialnego.


KONTAKT DO FIRMY

Area Nieruchomości
ul. Legionowa 10, lok. 203, Białystok
tel. 85 744 66 87, 85 744 51 77
kom. 602 671 256, 516 010 978 604 262 868, 516 010 988
www.area-nieruchomosci.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00
SOB: 9.00 - 12.00