logo
czytaj E-gazety prasa online

baner

kwadratBiura nieruchomości

logo

OPIS FIRMY

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (zakup, sprzedaż, wynajem, najem) na terenie Białegostoku i okolicy.

Przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Pomagamy w: znalezieniu finansowania zakupu nieruchomości, ubezpieczenia nieruchomości, przeprowadzce, oraz pracach porządkowych.

Głównym założeniem naszego biura jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów, dlatego za najważniejszy element naszej pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań.

Zapewniamy bezpieczeństwo obu stronom transakcji. Dokładnie sprawdzamy stan prawny oferowanych przez nas nieruchomości. Z wszystkimi naszymi Klientami podpisujemy umowy o współpracy dzięki temu sprzedający ma pewność, że kupujący nie jest przypadkową osobą, a kupujący ma pewność, że osoba sprzedająca nieruchomość jest właścicielem lub pełnomocnikiem właściciela, a informacje w ofercie są rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.

Kompletujemy wszystkie dokumenty potrzebne do zawarcia transakcji, jak również załatwiamy wszystkie formalności po transakcyjne.

Każda transakcja przeprowadzana jest szybko, sprawnie i profesjonalnie.
Dla naszych klientów jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.
Zapraszamy do współpracy


KONTAKT DO FIRMY

4 kąty Nieruchomości
ul. Młynowa 38, lok.U2, 15-404 Białystok
tel. kom. 735 005 065, 606 544 330
www.4katynieruchomosci.com
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00
SOB., NIEDZ. - spotkania umawiane telefonicznie