OLGA - podłogi, Białystok - REPORTER news.PL
logo
czytaj e-wydanie REPORTER NEWS

baner

kwadratPodłogi

Olga

OPIS FIRMY

OLGA Hajnówka to firma rodzinna - założona w 1968 roku. Główna produkcja to elementy dębowe i jesionowe meblowe oraz elementy beczek do win. W związku z powyższym kupujemy surowce najwyższej jakości rozszerzając produkcje o następującym asortymencie:
- deska dębowa i jesionowa o dł: 0,40 do 2,80 mb szer. 10-12-14
gr. 2,2 oraz 1,6
- parkiety, które selekcjonujemy w 6 klasach i różnych wymiarach
- listwy podłogowe
- mozaika paluszkowa i storcowa
- płyta klejona schodowa dla stolarzy

OFERUJEMY:
DRZWI

Każde skrzydło markowych drzwi Olga to perła stolarskiego rzemiosła. Klienci cenią nasze produkty z uwagi na perfekcyjną jakość wykonania oraz materiały najwyższej próby. Przez ponad 40 lat zgromadziliśmy wiedzę pozwalającą tworzyć rzeczy piękne. Tradycyjne procesy produkcji wspieramy najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Komputerowe projektowanie i cyfrowa obróbka elementów pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości i powtarzalności naszych produktów.

PODŁOGI
Parkiety i deski podłogowe jako nieliczni produkujemy z prawdziwego najwyższej jakości surowca. Wyróżnia nas szeroki wachlarz wymiarów. Solidna, przewyższająca standard klasyfikacja, nowoczesny park maszynowy, ponad 50 letnie doświadczenie i pasja sprawiła iż produkcja stała się sztuką. Nasze podłogi zachwycają i ujmują pięknem pozwalają na codzienne obcowanie z naturą.

OBŁOGI
Obłogi stosowane są na szeroką skalę w produkcji warstwowych materiałów podłogowych (deska, parkiet). Znajdują także zastosowanie w produkcji frontów meblowych, drzwi, schodów, blatów, parapetów i innych elementów wymagających wyjątkowych walorów estetycznych i wytrzymałościowych. Obłogi produkujemy w różnych wymiarach i czterech podstawowych klasach jakości.

SCHODY
Pracując na najwyższej klasie surowca jesteśmy wiodącym producentem elementów klejonych. Przy wsparciu nowoczesnej technologii maszynowej i informatycznej podejmujemy każde wyzwanie od półproduktów po najbardziej skomplikowane i oryginalne formy. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, projekt, doradztwo, solidny montaż a przy tym wszystkim przystępną cenę. Oferujemy schody ażurowe, półkowe, skrzynkowe.

MEBLE
Pasjonującym elementem naszej działalności jest produkcja mebli. Doświadczenie stolarskie zdobywane przez lata pozwala nam dzisiaj na realizację praktycznie każdego projektu. Wykonujemy meble kuchenne i pokojowe, zabudowy garderób i przedpokoi według własnych i dostarczonych projektów. W realizacjach zawsze stosujemy najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne znane na rynku. Zaspokoimy potrzeby każdego nawet najbardziej wymagającego klienta. Realizujemy zamówienia na kuchnie, stoły, sypialnie.

Olga to firma, która nie boi się wyzwań. W oparciu o wspaniałą i wykwalifikowaną kadrę oraz pełną bazę surowcową jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania. Wykonujemy zabudowy obiektów sakralnych, gabinetów lekarskich, restauracji, a także innych obiektów użyteczności publicznej jak: Dworzec kolejowy czy Opera Podlaska

KONTAKT DO FIRMY

Olga Parkiety ul. Mickiewicza 80/1, 15-232 Białystok
tel. 85 662 34 58, 85 811 08 77
Czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00, SOB: 9.00 - 14.00

kwadratKatalog firm