Moto-Agro - kompleksowa oferta dla rolnictwa
logo
czytaj E-gazety prasa online


Moto-Agro

fotka

Kompleksowa
oferta
dla rolnictwa

Moto-Agro powstało w 1991roku. Priorytetowym celem firmy jest kompleksowa obsługa techniczna rolnictwa. Moto-Agro posiada pięć sklepów detalicznych i dwa oddziały w województwie, sklep internetowy, oraz hurtownię gdzie oferuje 30 000 aktywnych pozycji asortymentowych..

Zasięg działalności firmy to nie tylko kraj, ale również obszar Unii Euro pejskiej oraz kraje wschodnie. Moto-Agro jest autoryzowanym dealerem ciągników marki Steyr, partnerem strategicznym MTZ Belarus oraz importerem angielskich opryskiwaczy marki FarmGem. W swojej ofercie posiada również bogaty asortyment renomowanych producentów maszyn rolniczych.

Najważniejsze obszary naszej działalności firmy to:
rolnicze wiodących marek
maszyny rolnicze oraz osprzęt producentów polskich i zagranicznych
części zamienne

fotka
fotka
fotka


ogumienie
serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
import-export

Firmę cechuje rzetelne i uczciwe podejście do kontrahentów. Dbanie o to, aby towary i usługi oferowane przez firmę były jak najlepszej jakości w rozsądnej cenie.

Przez 25 lat działalności firmie udało się zapracować na dobrą opinię i zdobyć zaufanie klientów i kontrahentów. Aby jednak aktywnie dopasować się do zmiennych potrzeb naszych klientów, stale poszukuje nowych produktów i rozwiązań. Potrafi też dzielić się z innymi swoimi sukcesami. Firma bierzemy udział w różnych akcjach charytatywnych, wydarzeniach sportowych oraz kulturalnych w naszym regionie.

fotka

MOTO-AGRO,
Jacek Błoch, Dariusz Dziuba S.J.,

ul. Elewatorska 52
15-620 Białystok
www.moto-agro.pl