Wybierając materac ludzie często stawiają na te dwa czynniki, skupiamy się na dobrej cenie albo na wygodzie.
logo
czytaj E-gazety prasa online


Wygodnie, czy tanio?

2019-12-18

fot. pixabay.com

Wybierając materac ludzie często stawiają na te dwa czynniki. Skupiamy się na dobrej cenie albo na wygodzie. Często słyszymy ze cena przekłada się na jakość materaca, ale czy taka jest prawda? Na rynku możemy znależć wiele firm oferujących nam swoje produkty, jednak jak i u kogo wybrac ten odpowiedni?

Decydując się na zakup materaca musimy pamiętać, że jest to nabytek którego dokonujemy raz na kilka lat. Co za tym idzie, musimy wszystko dokładnie przemyśleć. Zwrócić uwagę jak materac dostosowuje się do naszego położenia i kształtu ciała oraz wybrać rodzaj materaca, jego twardość, a także rodzaj zastosowanych materiałów.

Producent materacy ANHEL nie dość, że dysponuje ogromnym asortymentem jest także świetnym doradcą i specjalistą ktory pomoże nam w wyborze. W tym miejscu możemy nastawić się na fachową pomoc i doskonałą jakość oferowanych produktów. Firma bardzo dużą uwagę stawia na markę. Chcąc zaproponować klientom materace dobre gatunkowo jak i cenowo, wykorzystuje materiały o gramaturach i stopniu wytrzymałości jaki jest rzadko dostępny w innych miejscach. Rozmiary także nie są żadnym ograniczeniem. Firma jest producentem, więc nie tylko oferuje nam standardowe wymiary, ale także niestandardy.

Zachwyca nie tylko szerokim wyborem i jakością swych produktów ale również szybkim czasem realizacji zlecenia.

ANHEL to polski producent nastawiony na lokalny rynek i klienta indywidualnego co wiąże się z fachową obsługą i rzetelnym wykonaniem, zajmujący się produkcją od wielu lat i sprzedażą wysokogatunkowych materacy w bardzo atrakcyjnych cenach.
Materace można również osobiście obejrzeć w salonie stacjonarnym producenta:
ul. Nowowarszawska 117, Białystok

ANHEL Anna Mazurek
kom. 693 075 196
tel./fax 85 732 77 55

GODZINY OTWARCIA SKLEPU FIRMOWEGO:
Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 17.00 Sobota: 10.00 – 14.00