logo
czytaj E-gazety prasa online


Festyn na Osiedlu Młodych

2018-05-24

Kolejna propozycja na spędzenie sobotniego popołudnia wraz z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami. Na Osiedlu Młodych odbędzie się festyn integracyjny, na który zaprasza prezydent Białegostoku i rada osiedla.

Impreza odbędzie się 26 maja w godz. 14.00-19.00, na placu przy parafii pw. Błogosławionej Bolesławy Lament (ul. M. Dąbrowskiej 3). Będzie to festyn dla mieszkańców miasta organizowany przez Urząd Miejski oraz Radę Osiedla Młodych. Ciekawych atrakcji na pewno nie zabraknie. Dostępne będą m.in. zabawki dmuchane, gry i konkursy z nagrodami, muzyka i tańce. Organizatorzy zaplanowali poczęstunek, będzie także wata cukrowa i lody. Warto zarezerwować sobie czas i wybrać się na to wydarzenie.

– Osiedlowe festyny rodzinne to wydarzenia, które stwarzają świetną okazję do poznania swoich sąsiadów i aktywnego spędzenia czasu w szerszym gronie – powiedział prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. – Zachęcam naszych mieszkańców do udziału w tych piknikach, zwłaszcza że będziemy je organizować przez całe lato na terenie miasta.

Festyn na Osiedlu Młodych będzie pierwszym z dwunastu takich imprez zaplanowanych w tym sezonie letnim. Będą organizowane na poszczególnych osiedlach Białegostoku aż do września – m.in. na osiedlach: Mickiewicza, Piaski, Bacieczki, Wygoda, Jaroszówka.

Źródło: UM Białystok