Olga Manufaktura Drewna - REPORTER news.PL
logo
czytaj E-gazety prasa online


Olga Manufaktura Drewna. Nowa odsłona studia

Na rynku białostockim już od ponad 13 lat prężnie działa firma znana jako Parkiety Olga Hajnówka - sklep firmowy producenta.
Nowa odsłona - Olga Manufaktura Drewna - to produkcja własna, jak również efekt silnej współpracy z najlepszymi producentami w trosce o najwyższą jakość i szeroki asortyment oferowanych produktów.
To jedyne takie miejsce w Białymstoku, stworzone dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniona jest tutaj profesjonalna i kompleksowa obsługa w zakresie zarówno wyboru, jak i montażu odpowiedniej podłogi, schodów czy drzwi.
Firma z powodzeniem podejmuje się również realizacji dużych prestiżowych inwestycji, m.in. w Operze i Filharmonii Podlaskiej, Pałacu Branickich, Pałacu Prezydenta w Warszawie i wielu innych.
Olga Manufaktura Drewna to nie tylko podłogi drewniane. Firma idzie z duchem czasu, zmienia się, ale wciąż najważniejsze pozostają jakość i przystępna cena.
Przedstawiciele zapraszają do odwiedzenia studia w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 80/1 - jedynego w regionie studia z możliwością zaprojektowania podłogi niemieckiego producenta podłóg drewnianych, winylowych i polimerowych ter Hurne, charakteryzującego się dostępnością szerokiej gamy produktów, innowacyjnością, jakością i designem pod jednym adresem z marką ter Hurne.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.olgawood.pl

Tekst: Joanna Bołtromiuk-Jerzyk

Najnowsze wydanie

1 strona