logo
czytaj E-gazety prasa online


OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

Zbliżający się wielkimi krokami sezon letni niewątpliwie wielu z nas cieszy. Jest to bowiem czas tradycyjnych urlopów, wypoczynku i spędzania chwil na wolnym powietrzu. Jednak nie wszyscy mogą pozwolić sobie na taki luksus. Niektórzy z nas spędzają ten okres w pracy. Każdy kto znalazł się w takiej sytuacji wie jak niekomfortowo spędza się dzień w rozgrzanym i nasłonecznionym pomieszczeniu. Nawet jeżeli pracodawca zadbał o wyposażenie naszego miejsca pracy w urządzenia klimatyzacyjne, są osoby u których powodują one problemy zdrowotne.

Co może być zatem alternatywą ?

Rozwiązaniem poprawiającym komfort użytkowania pomieszczeń może być zastosowanie przeciwsłonecznych folii okiennych. Te profesjonalne produkty oprócz ochrony przed słońcem stanowią element kształtowania wnętrz i elewacji zewnętrznych. Różne warianty dostępnych rozwiązań pozwalają na montaż od strony wewnętrznej bądź zewnętrznej okien. Także w zależności od potrzeb dają efekt lustra, bądź szkła barwionego o różnych stopniach przyciemnienia. Zastosowanie folii w nasłonecznionych pomieszczeniach powoduje obniżenie panującej w nich temperatury, redukcję efektu oślepiania, a także eliminuje odbarwianie przedmiotów poprzez ograniczenie promieniowania UV.
Różnorodność asortymentu daje możliwość zastosowania zarówno na szybach w oknach tradycyjnych jak też dachowych czy wypełnieniach z poliwęglanu. Montaż folii przeciwsłonecznej można zlecić wykwalifikowanym fachowcom, ale też posiadając niewielkie doświadczenie wykonać we własnym zakresie.
Zastosowanie folii przeciwsłonecznych sprawdza się szczególnie w biurach, urzędach, pomieszczeniach ze szklanymi dachami, letnich ogrodach.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą markowych produktów oferowanych przez naszą firmę.

Michał Puczyński
ZAMIS M.M.Ł. Puczyńscy
tel. 601-316-494

Najnowsze wydanie

1 strona