Elite Optyk Malinowscy Salon Optyczny Białystok - REPORTER news.PL
logo
czytaj E-gazety prasa online


kwadratZdrowie

logo

OPIS FIRMY

Zapraszamy do salonu EliteOptyk Malinowscy, położonego przy ulicy Sienkiewicza 22 w Białymstoku. Mimo, że jest to nowy salon optyczny w mieście, to firma funkcjonuje na rynku od 1990 roku, czyli już ćwierć wieku. Tradycje optyki okularowej w rodzinie Malinowskich, sięgają roku 1969. Niemal 50-cio letnie doświadczenie zawodowe założyciela firmy, wsparte wyższym wykształceniem optometrycznym synów, pozwala na świadczenie usług optycznych na najwyższym poziomie.

Duży wybór okularów – ekspozycja na ponad 1200 opraw, atrakcyjne ceny oraz miła i fachowa obsługa sprawią, iż zakupy w naszym salonie będą dla Państwa mile spędzonym czasem. Oferujemy okulary znanych marek: VOGUE, RAY BAN, EMPORIO ARMANI, GIORGIO ARMANI, VERSACE, DOLCE & GABBANA, PRADA, BVLGARI, OAKLEY, PERSOL.

W salonie oferujemy również profesjonalne badanie wzroku przeprowadzone przez doświadczonego optometrystę – specjalistę optometrii klinicznej. Określimy odpowiednią korekcję okularową oraz dobierzemy soczewki kontaktowe.

Mimo, że salon położony jest w ścisłym centrum Białegostoku, to z reguły nie występuje problem parkingu. Bardzo często można zaparkować samochód przed samym wejściem. Dla Państwa komfortu posiadamy gratisowe karty parkingowe.


KONTAKT DO FIRMY

EliteOptyk Malinowscy, ul. Sienkiewicza 22, 15-092 Białystok
tel. 85 675 24 30
www.eliteoptyk.pl
Czynne: PN - PT: 10.00 - 18.00
sobota od 10.00 do 14.00

kwadratKatalog firm