Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Sosenka
logo
czytaj E-gazety prasa online


kwadratRehabilitacja i fizjoterapia

logo

OPIS FIRMY

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Sosenka

Misją naszego ośrodka jest niesienie profesjonalnego wsparcia z zakresu rehabilitacji. Dlatego też na naszą ofertę składają się turnusy rehabilitacyjne, których celem jest pomoc w postaci specjalistycznej rehabilitacji dopasowanej do potrzeb naszych Pacjentów. Rzeczona rehabilitacja to nie tylko liczne zabiegi prowadzone przez wykwalifikowany personel, ale również wypoczynek, ponieważ połączenie wspomnianych elementów pozwala nie tylko poprawić fizyczną sprawność naszych Kuracjuszy, ale co niemniej istotne przynosi efekty w postaci rozwoju i poprawienia kondycji mentalnej. Ponadto duży nacisk w trakcie każdego turnusu rehabilitacyjnego kładziemy na progres w kontaktach społecznych, bo z doświadczenia wiemy, że pozytywne relacje Uczestników turnusów oraz fachowa opieka dają wymierne efekty.

Rehabilitacja, którą realizujemy to zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne. Najważniejszy jest dla nas Pacjent i właśnie dlatego zawsze bardzo precyzyjnie, bazując na fachowej wiedzy dobieramy zabiegi do rodzaju konkretnych dolegliwości, aby praca z Pacjentem przynosiła optymalne wyniki. W ramach oferty organizujemy turnusy 7-dniowe, 10-dniowe i 14-dniowe. Nasz Ośrodek organizuje także turnusy rehabilitacyjne w ramach PFRON (Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych). Czas trwania rzeczonych turnusów z PFRON obejmuje okres nie krótszy niż 14 dni, a odbywają się one w grupach co najmniej 20 osób.

Serdecznie zachęcamy wszystkich Zainteresowanych skorzystaniem z rehabilitacji w naszym Ośrodku do bliższego zapoznania się ofertą, którą przygotowaliśmy. Zapraszamy do kontaktu, na każde pytanie postaramy się udzielić wyczerpującej odpowiedzi i gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszego wsparcia.


KONTAKT DO FIRMY

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Sosenka,
ul. Sosnowa 3, 16-010 Sochonie
tel. 85 718 66 50, 508 061 013 fax 85 718 66 50
www.sosenkazdroj.pl
Czynne: Rezerwacje PN - PT: 8.30 - 16.30

kwadratKatalog firm